Uşak İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

09-12 Şubat 2022 tarihleri arasında Uşak' ı ulusal ve uluslararası ziyaretçilere tanıtmak üzere şehrimizin turizm paydaşlarıyla EMITT Fuarındayız.

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, dünyanın en büyük beş turizm fuarından biridir. Etkinlik her yıl 40.000’in üzerinde sektör profesyonelini ve dünyanın dört bir yanındaki tatil yerlerinin ve seyahat şirketlerinin sunduğu yeni ve heyecan verici seyahat fırsatlarından faydalanmak isteyen turisti ağırlıyor. 

Bulunduğu bölgede lider olan ve dünyanın en büyük dört turizm fuarı arasında yer alan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, son 24 yıldır sektöre yeni iş ve iş birliği olanakları sunan bir turizm zirvesi konumunda yer alıyor. Fuar, her yıl bölgedeki katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırarak sektörün büyümesine katkıda bulunuyor.

Açılışını T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Mehmet Nuri ERSOY' un yapacağı; Sayın Valimiz Funda KOCABIYIK' ın teşrifleri ile Uşak olarak katılım sağlayacağımız çeyrek asırdır dünya turizminin buluşma noktası 25. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) bu yıl 9-12 Şubat 2022 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşecektir. 

Sayın Valimiz Funda KOCABIYIK' ın himayelerinde şehrimizin paydaşlarıyla Uşak'ımızı tanıtmak üzere yer alacağımız EMITT Fuarına tüm halkımız davetlidir. Kıymetli hemşerilerimizi ve tüm  vatandaşlarımızı "İlkler Şehri Uşak" standımızı ziyarete bekliyoruz. 

Standımız 3. salonda B532 nolu bölümde olacaktır. 

WhatsApp Image 2022-02-01 at 16.47.16.jpeg